Haberler

Rekor Projelerimize Yenisini Ekledik

400kV ve 167kV gücündeki büyük hacimli poligon enerji nakil hattı projesini Mitaş Grup olarak tamamlamanın gururunu yaşıyoruz! Bu büyük çalışmada, emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

111 Metrelik Dev Başarımız

İstanbul / Çamlıca tepesine inşa ettiğimiz, Türkiye’nin en uzun bayrak direğinde Şanlı Türk Bayrağımız dalgalanıyor. Tasarım aşamasından montaj aşamasına kadar olan süreçte; emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

CASA-1000 Projemizin Temelleri Atıldı

Kırgızistan'da gerçekleştirdiğimiz CASA-1000 Projemizin temel atma töreni, başta Mitaş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Barış Karabağ, Kırgızistan Devlet Başkanı Sn. Sadyr Japarov, Kırgızistan Enerji Bakanı Sn. Kubanychbek Turdubaev olmak üzere; işverenimiz NEGK’in ve müşavir firma Monenco’nun değerli yöneticileri ve çalışanları ile kıymetli Mitaş ekibimizin katılımıyla 3 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Yeni Kaynak Fabrikası Üretime Başladı

Ankara Organize Sanayi Bölgesi'nde yeni kaynak fabrikasının inşaatı tamamlanmıştır.

MİTAŞ Endüstri, "Türkiye'nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2020" Listesinde Yükselmeye Devam Ediyor

MİTAŞ SANAYİ, İstanbul Sanayi Odası'nın açıkladığı “Türkiye'nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2020” araştırmasında 2020 yılında 177. sırada yer aldı.

TİM 2019 Araştırma Sonuçları Açıklandı

TİM 2019 araştırmasına göre 1000 ihracatçı firma arasında 114. olduk.

MİTAŞ Endüstri Akıllı Direk Markasını Tescilledi

Akıllı direklerimiz, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından “M-Smart” markası ile tescil edilmiştir.

Covid-19 Salgınına Rağmen MİTAŞ GRUP Taahhütlerini Yerine Getiriyor

Tesislerinde Covid-19'a karşı tüm önlemleri alan MİTAŞ GRUP altyapı geliştirmelerini desteklemek için tüm dünyadaki müşterilerine ürünlerini ihraç etmeye devam ediyor.